Mapa Irlandii

Oto Mapa Irlandii i zaznaczone miejsca, które odwiedziliśmy.
Ikonka Zielona, ukazuje miejsca, które dokładnie opisaliśmy w postach. Wystarczy kliknąć w ikonkę - pojawi się dodatek ze zdjęciem oraz link do właściwego artykułu.
Zapraszamy

9 komentarzy:

 1. Witam Piotrze :) chciałabym tylko pogratulować super pomysłu na podzielenie się z innymi własnymi doświadczeniami z podróży ,w wielu miejscach już byłam ale raczej ze względu na krajobraz a tu takie ciekawe legendy i historie :) dobra robota ....

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo. Staramy się jak możemy. Najlepszą dla Nas nagrodą są Wasze komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna robota :) Dopiero trafiłam na stronkę :) Przeglądam i na pewno będę korzystaćw przyszłosci :) Dzięki za poświęcony czas i włożoną w tę pracę energię (Y)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Dominiko. Po tak ciepłych komentarzach jak Twój, serce człowiekowi rośnie i aż chce się pisać. Dziękujemy serdecznie. Pozdrawiamy i Do Poczytania!!!

   Usuń
 4. Wspaniała strona!!Świetna,sumienna robota!!Podejrzewam że conajmniej połowa Irlandczyków nie zna tych wszystkich opisanych przez Ciebie miejsc!!Gratuluję i dziękuję!!Pozdrawiam serdecznie:-):-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za ciepłe słowa i również gorąco Pozdrawiamy!!!

   Usuń
 5. Witam szykuje właśnie wyjazd z rodziną na 2 tygodnie do Irlandii i Pańska storna Panie Piotrze to skarbnica wiedzy. Bez wazeliny i uczciwie powiem ze jest to jeden z lepszych blogów jakie widziałem w życiu a za granicę wyjeżdżam regularnie. Barwo brawo i jeszcze raz brawo ludzi takich jak Pan powinni siać w świat by dawać przykład innym jak rzetelnie powinno się przekazywać wiedzę innym dalej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow!!!! :-) Aż zaniemówiliśmy!!!! Bardzo, bardzo dziękujemy:-)

   Usuń